Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Seks może być bolesny

Seks, który przeważnie jest przyjemnością, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Jest tak wtedy, kiedy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, tadalis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego i choroba Peyroniego. Wszystkie te schorzenia można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, przeważnie lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Znane są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Podobno wszyscy faceci lubią seks, ale tych parę chorób może doprowadzić do tego, że twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o sposobach leczenia ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez zarazki, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część zakażeń dróg moczowych zaczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz tania viagra z pęcherza moczowego. Bakterie, które powodują zakażenia, zazwyczaj gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są także w stolcu. Twoje szanse na zakażenie dróg moczowych są większe, jeżeli wypijasz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe również wzmacniają ryzyko zakażenia dróg moczowych.