Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszą erekcję

Funkcjonuje kilka łatwych metod, pozwalających osiągnąć silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco mocna lub jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz parę rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka łatwych rozwiązań, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki na pewno ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tadalis zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że maleje przepływ krwi do penisa w trakcie stosunku. Jeżeli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś grubasem to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do chorób układu krwionośnego. Taki stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może tania kamagra być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.