Untoxin – Czujesz się wiecznie wykończony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w sytuacji kapsułek. Produkt ten dedykowany jest do brania w stanach prania oraz detoksykacji organizmu ze negatywnych substancji, których nagromadzenie że istnieć skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Odkłada się obecne na własne przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji przyjemnej i wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co tłumaczy się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy korzystać w trakcie albo po posiłku, popijając niezliczoną ilością wody. 

Pierwsze efekty używania preparatu Untoxin można zaobserwować już po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego brania. 

Należy mieć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na pewien jego składnik.

Suplementy diety winnym być składowane w temperaturze domowej w możliwość ważny dla malutkich dzieci. Chronić przed słońcem oraz robieniem wilgoci. Produkt dedykowany stanowi dla osób dorosłych. Suplement diety nie prawdopodobnie stanowić użytkowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin tanio

Derminax promocja

Follixin promocja