Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja znajoma nie istniała w cali zaspokojona? Kobiety wymagają wiele czasu, by poczuć całkowitą przyjemność z seksu i poznać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż zatem nie problem, co sam wiesz, że nie udało Ci się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się co przeważnie, ona potrafi w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być kluczem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje możliwość, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze bliską żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawy.

Formuła Climax Control może sprawić, że będziesz w okresie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem kuracji. Ten kolejny czas ma szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to wkrótce tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz traktował okazja kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Teraz nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

Derminaks

femmax