Zamierzasz poprawić wygląd włosów w błyskawiczny sposób? Świetnie trafiłeś!

Pierwiastki aktywne środka VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i hamują proces ich wydawania, w tym fakt łysienia.

Wzmocnienie i odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Efektywny lek na porost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na placu nieustannie pojawia się jeszcze dużo środków gwarantujących spektakularne efekty, jeżeli idzie o porost włosów i zahamowanie procesu ich wypadania. Jednak czy o im liczyć? Aby upewnić się co do efektywności środka, warto skonsultować się ze specjalistą.

dr. med. Bogdan Martinov – specjalista trycholog. Od ponad 20 lat specjalizujący się badaniem i usuwaniem przypadłości połączonych z chorobami skóry góry i przyjaznymi włosami.

„Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, jeśli istnieje ono nadmierne i podchodzi do łysienia. Temat tenże wyjątkowo dotyczy mężczyzn. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, podyktowane produkcją testosteronu, a tak rzecz mając dihydrotestosteronu. Czyni on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz wyższe i delikatniejsze włosy, a z czasem kieruje do zakłóceń ich produkcji, wytwarzając wyłącznie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa te stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, dochodząc do mnie, jest zdecydowanych na podjęcie bardzo ryzykownych kroków, jak np. przeszczep włosów. Osobiście przed rozpoczęciem tak skutecznych decyzji warto spróbować najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które kierują na zwiększenie aktywności skóry osoby do wzrostu włosów. Znaczy obecne miły, i skuteczny sposób. Warto wybrać środek o normalnym składzie, który nie powodowałby efektów ubocznych. Poleciłbym coś możnego w biotynę, selen, ale same kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan rozwiązaniem Twojego
problemu wypadających włosów!

VitaHairMan jest oryginalnym środkiem, dzięki któremu mogą zniknąć Twoje problemy. Problem wypadania włosów, w współczesnym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia odpowiednich produktów. VitaHairMan jest specyfikiem o dobrze skomponowanym składzie, wchodzącym na dużo dziedzin powiązanych z pracą włosa.

Vita Hair

wikipedia.com